KONST / Litografier / Färglitografi 13316136
nr 1331 6136
Kjell Landfors
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Komposition med rep. Signerad, numrerad 9/58. Motivet: 86x59 cm
Kjell Landfors, svensk bildkonstnär och skukptör född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:00:03
1/6 19:55:03
Kjell Landfors
Läs mer om Kjell Landfors